Arda Mühendislik

acetylene-1239322_1920.jpg

 

DEMSAŞ METAL SAN.TİC.A.Ş. İSTANBUL 12 ADET ÇEŞİTLİ TİPTE ALÜMİNYUM EXTÜRÜZYON OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
EROL METAL DÖKÜM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İZMİT 5 ADET ÇEŞİTLİ TİPTE ALÜMİNYUM EXTÜRÜZYON OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
YAVUZ ALM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL 5 ADET ÇEŞİTLİ TİPTE ALÜMİNYUM EXTÜRÜZYON OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
BURAK ALM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL 5 ADET ÇEŞİTLİ TİPTE ALÜMİNYUM EXTÜRÜZYON OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.