Arda Mühendislik

acetylene-1239328_1920.jpg

 

İRAL DÖKÜM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL 2 ADET DEVİRMELİ TİP ALÜMİNYUM ERGİTME OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
ALFA METAL SAN.TİC.A.Ş. İSTANBUL 2 ADET DEVİRMELİ TİP ALÜMİNYUM ERGİTME OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
SÜRER METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL 2 ADET YER POTASI ŞEKLİNDE ALÜMİNYUM ERGİTME OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
YAVUZ ALM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL 2 ADET DEVİRMELİ TİP ALÜMİNYUM ERGİTME OCAĞININ TÜM YAKMA SİSTEMİ TASARLANMIŞ VE UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. BURADA BEK SİSTEMİ, HAVA FANLARI, KONTROL ÜNİTELERİ, OTOMASYON ÜNİTELERİ VE KUMANDA KONTROL PANOLARI YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
ASAŞ ALÜMİNYUM SAN.TİC.A.Ş SAKARYA 1 ADET YER POTASI ŞEKLİNDE ALÜMİNYUM ERGİTME OCAĞININ PROJESİ YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.
ARÇELİK A.Ş. MOTOR POMPA İŞLT. İSTANBUL 1 ADET SEYYAR POTA ŞEKLİNDE ALÜMİNYUM ERGİTME OCAĞININ PROJESİ YAPILMIŞ VE DEVREYE ALINMIŞTIR.